Automatyka Domowa

Podążając za najnowszymi trendami technologicznymi oraz dbając o to aby klient był zadowolony skupiamy się na wprowadzaniu wielu udogodnień w instalacjach domowych i firmowych.

 • # Inteligentny dom

  Dzięki możliwości, którą dają nam firmy produkujące bezprzewodowe systemy kontroli nad wszystkimi elementami instalacji w Twoim domu lub firmie możemy stworzyć instalację obsługiwaną pilotem, który sprawi, że będziesz miał/a w zasięgu ręki możliwość sterowania całym swoim domem czy też firmą. Zapewnia to luksus oraz wysoki standard życia, a przede wszystkim obniża koszty! Gdyż w każdej chwili możesz zmniejszyć pobór energii elektrycznej przez poszczególne odbiorniki, których aktualnie nie używasz lub nie ma konieczności by pracowały one na swojej pełnej wydajności.

 • # Kontrola dostępu

  Dzięki instalacji systemu kontroli dostępu będziesz spać spokojnie gdyż żadna z niepowołanych osób nie będzie miała dostępu do Twojego domu czy siedziby firmy. Gdy zaś pojawi się w domu nowy lokator czy pracownik w firmie zaprogramowanie dodatkowego klucza zajmie kilka sekund.

 • # Domofony / Wideodomofony

  Zajmujemy się montażem domofonów oraz wideodomofonów.

 • # Automatyka bram

  Nasza firma specjalizuje się również w montażu sterowników umożliwiających w pełni zdalną kontrolę nad bramami, furtkami, czy też roletami.

 • # Sterowania ogrzewaniem

  Zajmujemy się doborem najbardziej odpowiednich sterowników do dmuchaw czy też innych rodzajów ogrzewania w Twoim domu czy firmie. Sterowniki te pozwolą Ci obniżyć koszty, a jednocześnie zadbać o to by w każdym pomieszczeniu była ta sama stała i nie zmienna temperatura, która zapewnia komfort pracy czy też odpoczynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów jak i przedstawieniu szczegółowej oferty spersonalizowanej tylko i wyłącznie pod Twoje wymagania!